O mnie

Sama o sobie…. Jakoś ciężko.

FullSizeRender (008)

Nazywam się Agata, jestem PR-owcem, miłośniczką aktywności sportowej, szczęśliwą mamą. Mieszkam w Krakowie, kocham Włochy, dużo o nich czytam, zwiedzam, fotografuję i nieustannie planuję nowe podróże. A teraz będę pisać.

Moją pierwszą włoską miłością był i pozostanie RZYM. Miasto, w którym od razu, od pierwszego wejrzenia zakochałam się. Dzięki mojemu synowi, który tam studiował, miałam okazję poznać go od środka, poczuć prawdziwy klimat miasta, a obecność na meczu Roma – Lazio zaliczam do największych niespodzianek, które mnie do tej pory spotkały w życiu.

Po czterdziestce rozpoczęłam naukę włoskiego, idzie mi całkiem nieźle. Ale mam niedosyt, planuję przyspieszyć. Macie jakieś podpowiedzi? Bo o języku włoskim też będę tutaj pisać.

Pod włoskim niebem by Agata to przede wszystkim notatnik z moich podróży do słonecznej Italii, ponieważ pamięć bywa niestety zawodna, a ja chciałabym pamiętać (już nie te lata:)). Mam jednak nadzieję, że mój blog okaże się również zbiorem praktycznych i interesujących  informacji, których szukacie, planując swoje podróże do Włoch oraz moich, nieco bardziej subiektywnych, opinii dla wszystkich ciekawych włoskich klimatów;) zapraszam do lektury i kontaktu.

Piszcie do mnie pod postami lub na maila, odwiedzajcie mnie również na  Faceeboku i na Instagramie

Agata

%d blogerów lubi to: